Wybielanie zębów z serią YOTUEL

wybielony uśmiech

Wybielanie zębów z serią YOTUEL

Jeśli boisz się innowacyjnych metod wybielania zębów, a na efekt śnieżnobiałego uśmiechu możesz poczekać jakiś okres czasu, to mamy dla Ciebie odpowiednią metodę! Wybielanie zębów za pomocą produktów z serii YOTUEL powinno spełnić Twoje oczekiwania.

YOTUEL_pasta_do_z_b_w_Classic_50ml
Chcielibyśmy przedstawić Wam serię produktów YOTUEL (niektóre z nich dostępne są również w naszym gabinecie). Jest ona wynikiem długoletniej pracy naukowców, którzy opracowali formułę YOTUEL uważaną za najbezpieczniejszą metodę wybielania zębów.

Wyjątkowość produktów przede wszystkim polega na bardzo niskim współczynniku ścieralności szkliwa oraz wykorzystaniu naturalnego słodziku jakim jest ksylitol. Seria YOTUEL to nie tylko pasty, ale również sztyfty, płyny, gumy i całe zestawy do wybielania zębów.

Najważniejszym elementem higieny jamy ustnej jest oczywiście szczotkowanie, które nie obywa się bez pasty. W serii YOTUEL znajdziecie dwie pasty (dostępne w Uśmiech Zdrowia) – Classic i z witaminą B5. Mają one najniższy współczynnik ścieralności szkliwa – 15 RDA. Są bardzo łagodne, więc można ich używać również do zębów wrażliwych (pasta z witaminą B5 powstała właśnie z myślą o osobach mających wrażliwe zęby czy chore dziąsła). Oprócz tego, że wybielają zęby, usuwają osad, kamień nazębny i różnego rodzaju przebarwienia, to dodatkowo działają przeciwpróchniczo.

Produkty uzupełniające:
yotuel-pen-carbamide1. Pędzelek lub sztyft wybielający zęby – produkt, którego możesz używać kilka razy w ciągu dnia. Likwiduje przebarwienia (nawet te między zębami) oraz mikrouszkodzenia szkliwa. Dodatkowo pozostawia na zębach diamentowy połysk.

yotuel-mountwash-butelka2. Wybielający płyn do mycia zębów i płukania jamy ustnej – wybiela zęby, odświeża oddech i chroni przed próchnicą. Nie zawiera alkoholu. Wzbogacony o ksylitol.

yotuel guma do zucia.tif-95327(9129)3. Gumy do żucia – zawierają w sobie naturalny słodzik (ksylitol), który dodatkowo chroni zęby przed próchnicą oraz czynny związek wybielający zęby. Przydatna w sytuacjach gdy tradycyjna higiena jamy ustnej jest niemożliwa.

Produkty z serii YOTUEL można nabyć w Uśmiech Zdrowia. Nie wszystkie produkty są dostępne od ręki, więc prosimy o kontakt w celu przedstawienia aktualnej oferty.

Zadzwoń teraz