Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to dział stomatologii, do którego głównych przedmiotów zainteresowania należy poprawa wyglądu zębów pacjenta, a co za tym idzie – zwiększenie ich komfortu życia. W dzisiejszych czasach olśniewający, wolny od skaz uśmiech jest niezwykle pożądany, lecz mimo usilnych starań o wygląd uzębienia i utrzymywania prawidłowej higieny jamy ustnej, nie każdy może poszczycić się perfekcyjną bielą i kształtem zębów. Doskonały uśmiech stał się natomiast wizytówką ludzi sukcesu i znakiem rozpoznawczym osób znanych i lubianych.

Co zrobić, żeby do nich dołączyć?

Dzięki rozwojowi technologii oraz stomatologii estetycznej każdy pacjent może zyskać nowy, zapadający na długo w pamięć uśmiech. Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania gwarantują zachwycającą metamorfozę w niemalże wszystkich przypadkach.

Dentysta przyjmujący w Warszawie na Mokotowie w klinice Uśmiech Zdrowia pomoże ułożyć Państwu optymalny plan leczenia, który sprawi, że uśmiech na Państwa twarzy będzie pojawiał się znacznie częściej.

W Klinice Uśmiech Zdrowia przeprowadzamy następujące zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej:

  • usuwanie osadu oraz kamienia,
  • polerowanie powierzchni zęba,
  • wybielanie zębów,
  • odbudowę estetyczna zęba,
  • korygowanie kształtu zęba przy pomocy licówek kompozytowych lub porcelanowych,
  • zakładanie mostów, protez oraz implantów.
  • odbudowa estetyczna zęba przy wykorzystaniu materiału mikrohybrydowego z nanowypełniaczem

Materiał mikrohybrydowy

W Klinice Stomatologicznej Uśmiech Zdrowia do odbudowy estetycznej zębów wykorzystywany jest materiał mikrohybrydowy z nanowypełniaczem, który pozwala uzyskać spektakularne rezultaty. Materiał ten idealnie rozprasza światło, dzięki czemu zapewnia efekt niemal identyczny jak naturalne tkanki zęba.

Zadzwoń teraz