Stomatologia estetyczna - Mokotów - Uśmiech Zdrowia

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to dział stomatologii, do którego głównych przedmiotów zainteresowania należy poprawa wyglądu zębów pacjenta, a co za tym idzie – zwiększenie ich komfortu życia. W dzisiejszych czasach olśniewający, wolny od skaz uśmiech jest niezwykle pożądany, lecz mimo usilnych starań o wygląd uzębienia i utrzymywania prawidłowej higieny jamy ustnej, nie każdy może poszczycić się perfekcyjną bielą i kształtem zębów. Doskonały uśmiech stał się natomiast wizytówką ludzi sukcesu i znakiem rozpoznawczym osób znanych i lubianych.

Co zrobić, żeby do nich dołączyć?

Dzięki rozwojowi technologii oraz stomatologii estetycznej każdy pacjent może zyskać nowy, zapadający na długo w pamięć uśmiech. Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania gwarantują zachwycającą metamorfozę w niemalże wszystkich przypadkach.

Dentysta przyjmujący w Warszawie na Mokotowie w klinice Uśmiech Zdrowia pomoże ułożyć Państwu optymalny plan leczenia, który sprawi, że uśmiech na Państwa twarzy będzie pojawiał się znacznie częściej.

W Klinice Uśmiech Zdrowia przeprowadzamy następujące zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej:

usuwanie osadu oraz kamienia,
polerowanie powierzchni zęba,
wybielanie zębów,
odbudowę estetyczna zęba,
korygowanie kształtu zęba przy pomocy licówek kompozytowych lub porcelanowych,
zakładanie mostów, protez oraz implantów.
odbudowa estetyczna zęba przy wykorzystaniu materiału mikrohybrydowego z nanowypełniaczem

Materiał mikrohybrydowy

W Klinice Stomatologicznej Uśmiech Zdrowia do odbudowy estetycznej zębów wykorzystywany jest materiał mikrohybrydowy z nanowypełniaczem, który pozwala uzyskać spektakularne rezultaty. Materiał ten idealnie rozprasza światło, dzięki czemu zapewnia efekt niemal identyczny jak naturalne tkanki zęba.

Zadzwoń teraz