Wybielanie zębów

Śnieżnobiały, wolny od skaz uśmiech to dla wielu z nas marzenie. Olśniewający uśmiech nie dość, że podnosi naszą pewność siebie, to w bardzo dużym stopniu oddziałuje na nasze otoczenie – dzięki niemu wyglądamy na osoby zdrowe, silne i zadbane. Dzięki nowoczesnej stomatologii estetycznej uzębienie, którym mogą poszczycić się aktorzy i piosenkarki, jest możliwe do osiągnięcia przez wszystkich.

W klinice Uśmiech Zdrowia proponujemy Państwu dwie sprawdzone metody wybielania zębów.

Wybielanie zębów laserem

Wybielanie laserem diodowym – laser diodowy dowodzi swojej niezawodności i skuteczności w różnych dziedzinach stomatologii. Może być wykorzystany także do wybielania zębów. Jest rozwiązaniem bezpiecznym i zapewniającym olśniewające efekty. W trakcie wizyty w klinice stomatologicznej lekarz pokrywa zęby pacjenta specjalnym preparatem wybielającym, po czym aktywuje jego składniki za pomocą światła lasera.

Olbrzymie znaczenie dla efektów kuracji mają indywidualne uwarunkowania pacjenta, dlatego tak ważna jest poprzedzająca zabieg konsultacja ze stomatologiem, w trakcie której pacjent przedstawia swoje oczekiwania. Pacjent może spodziewać się rozjaśnienia zębów o 6 do 12 punktów w skali VITA. Po zabiegu następuje trwający około 14 dni okres stabilizacji barwy zębów.

Wybielanie zębów przy użyciu lampy (MeTOO Delux Lamp)

Metoda ta polega na nałożeniu na powierzchnię zębów żelu rozjaśniającego, który zostaje później naświetlony promieniami lampy. W ten właśnie sposób zostają aktywowane jego składniki wybielające. Wybielanie zęba polega w rzeczywistości na utlenianiu przebarwień obecnych w strukturze zęba. Składnikiem aktywnym preparatu rozjaśniającego jest nadtlenek wodoru.

Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz zabezpiecza dziąsła pacjenta preparatem ochronnym. Naświetlanie lampą MeTOO Delux Lamp w znaczny sposób poprawia efekty wybielania, zapewniając bardzo satysfakcjonujące rezultaty. Cały zabieg gabinetowego wybielania zębów zajmuje około 2 godzin, w trakcie niego lekarz kilka razy oczyszcza zęby, nakłada ponownie preparat rozjaśniający i aktywuje go lampą.

Wybielanie zęba – skuteczne metody rozjaśniania zębów

Wybielanie gabinetowe lampą MeTOO Delux Lamp to rozwiązanie skuteczne zarówno w przypadku zębów żywych, jak i martwych. Dzięki wyposażeniu kliniki Uśmiech Zdrowia w nowoczesny sprzęt i wykorzystaniu zaawansowanych środków chemicznych, możliwe jest rozjaśnienie zębów o 5 do 8 tonów w skali Vita.

wykonującym zabiegi jest

Sylwia Bujak
Stomatologia zachowawcza

Wybielanie nakładkowe domowe1000 PLN
Wybielanie zęba martwego100-150 PLN od wizyty
Wybielanie zębów lampą / laserem diodowym1200 / 1500 PLN

Mediraty

Zadzwoń teraz