O nas

Niezmiernie nam miło zaprosić Państwa do naszej Kliniki Stomatologicznej Uśmiech Zdrowia dr Kazerooni, gdzie stale wykonujemy najwyższej jakości zabiegi dla naszych pacjentów.

Już od 1995 roku nasze życie zawodowe zostało powiązane ze stomatologią. Od tamtego momentu, aż do teraz, działamy wspólnie jako lekarz stomatolog oraz pielęgniarka-asystentka stomatologiczna.

Ta współpraca oraz zadowolenie naszych Pacjentów sprawiły, że możemy cieszyć się dwoma prężnie funkcjonującymi placówkami – będących w sferze naszych marzeń od samego początku wspólnej pracy.

W celu zapewnienia jakości świadczonych zabiegów na najwyższym światowym poziomie. Stale podnosimy kwalifikacje i wprowadzamy nowe standardy przy zastosowaniu materiałów i sprzętu renomowanych firm. Wierzymy w realizację holistycznego podejścia do każdego z naszych Pacjentów, przez co wieloletnie doświadczenie i wysoki poziom merytoryczny naszego personelu przekłada się na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów.

Skontaktuj się z nami, by umówić się na wizytę!

Tym co wyróżnia Klinikę Uśmiech Zdrowia dr Kazerooni jest szeroka oferta usług, jakimi są zabiegi z chirurgii stomatologicznej, implantologii przy zastosowaniu nowoczesnej techniki laseroterapii, protetyki, ortodoncji, leczenia zębów w narkozie i sedacji, a także zabiegi medycyny estetycznej. W Klinice jest dostępny również nowoczesny sprzęt do diagnostyki radiologicznej.

Dbamy o najwyższy komfort leczenia pacjenta. Pacjent może liczyć na gwarancję wykonanych usług oraz stałą opiekę medyczną w komfortowych warunkach.

Dzięki temu od lat cieszymy się stale rosnącym zaufaniem Pacjentów odwiedzających Klinikę.

Zadzwoń teraz