Wedding Smile Concierge, czyli ślubny doradca od… uśmiechu.

Wedding Smile Concierge, czyli ślubny doradca od… uśmiechu.

Suknia ślubna, sala weselna, zaproszenia, kwiaty, lista prezentów… W tych wszystkich przedślubnych przygotowaniach warto pomyśleć również o uśmiechu, który powinien towarzyszyć młodej parze nie tylko podczas tego najważniejszego dnia w ich życiu.

Lekarz stomatolog zaplanuje przedślubne leczenie – uwzględniające czas do wesela oraz możliwe rozwiązania – dzięki któremu w tym najważniejszym dniu w życiu, panna młoda będzie mogła pochwalić się nie tylko piękną ślubną suknią, ale również pięknym i zdrowym uśmiechem.

Wsród proponowanych rozwiązań znajdują się zarówno zabiegi stomatologiczne, takie jak leczenie ortodontyczne, oraz zabiegi estetyczne, w tym m.in. wybielanie zębów laserem diodowym. Leczenie stomatologiczne dopasowane jest do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Skąd w ogóle wziął się pomysł na tego typu usługę? Wszystkie media podają, że „moda” na Wedding Smile Concierge wzięła się od księżnej Kate, która przed królewskim weselem postanowiła zadbać o swoje zęby i zatrudniła stomatologicznego doradcę. Księżna przed weselem kilka miesięcy spędziła u pioniera ortodoncji Didiera Fillion, prostując zęby, a następnie wybielając je. Efekt wszyscy doskonale pamiętamy 🙂

W jakim czasie przed ślubem należy zdecydować się na skorzystanie z usług stomatologicznego doradcy? Niektóre panny młode pojawiają się w gabinecie już z rocznym wyprzedzeniem, inne na kilka miesięcy przed. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Jeżeli planujesz ślub, zapraszamy do Kliniki Stomatologicznej Uśmiech Zdrowia. Zadbamy o Twój zdrowy i piękny uśmiech nie tylko przed ślubem.

Zadzwoń teraz