Postanowienie – Hollywood Smile

Zdrowy Uśmiech

Postanowienie – Hollywood Smile

Nowy Rok to też postanowienia noworoczne. Każdy ma zupełnie inne, ale wiele z nas stawia na wygląd – zdrowe odżywianie, estetykę ciała, ćwiczenie. Jeśli na Waszej liście postanowień jest „zrób porządek z zębami”, to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość – z naszą szeroką ofertą i atrakcyjnymi cenami, jesteśmy w stanie bardzo skutecznie spełnić te postanowienie.

Oprócz ofert specjalnych (tu – podlinkowane do https://usmiechzdrowia.pl/oferty-specjalne.html) na prace protetyczne, implantologiczne, ortdonotyczne, protetyczne, mamy bardzo korzystną ofertę na Hollywood Smile! Tylko teraz możesz połączyć dwie niezależne promocje i uzyskać piękny, biały uśmiech w niezwykle przystępnej cenie.

Promocja polega na połączeniu dwóch obniżonych już cen, za przygotowanie zębów do wybielania (piaskowanie, scaling, fluoryzacja) oraz wybielenie ich lampą MeTOO Deluxe.

Standardowa cena pakietu czyszczącego to 250 zł, która aktualnie została obniżona do 150 zł. A wybielanie gabinetowe zamiast 950 zł, teraz kosztuje jedynie 650 zł.

Decydując się na skorzystanie z tej oferty specjalnej uzyskujesz nie tylko efekt śnieżnobiałych zębów, ale szereg innych korzyści takich jak: usunięcie kamienia nazębnego, usunięcie przebarwień, zabezpieczenie zębów przed próchnicą, zmiana koloru zębów (nawet o kilka tonów) i oczywiście piękny uśmiech.

Więcej informacji na temat wybielania gabinetowego znajdziecie na naszej stronie internetowej, o tutaj.

Zapraszamy!

Zadzwoń teraz