Podrażnienie ust? Nie u nas!

Podrażnienie ust? Nie u nas!

Czasami podczas zabiegów stomatologicznych usta Pacjentów się wysuszają. Bywa nawet, że tuż po zabiegu wyskakuje jakaś opryszczka, zimno, zajady. Oczywiście w przypadku zimna niewiele można zrobić, ponieważ jest to najczęściej wirus, który u jednych się uaktywnia częściej, u innych rzadziej lub wcale i nie ma nic wspólnego z przeprowadzonym zabiegiem stomatologicznym. Możemy jednak starać się zapobiegać przykrym sytuacjom i zmniejszać ryzyko przesuszenia ust, czy występowania różnego rodzaju podrażnień i tak też czynimy.

W trosce o Wasz komfort sprowadziliśmy do gabinetu eksperta od pielęgnacji ust – Blistex Intensive Lip Relief. Jest to balsam do ust do stosowania w gabinetach stomatologicznych. Zapobiega powstawaniu jakichkolwiek dolegliwości ust po odbytej wizycie stomatologicznej. Balsam stosujemy zazwyczaj przed i po zabiegu, chociaż gdyby w trakcie długiego zabiegu Pacjent odczuwał jakiś dyskomfort zawsze możemy użyć balsamu w trakcie jego trwania.

Balsam posiada właściwości nawilżające, regeneracyjne i lecznicze – przyspiesza gojenie. Dzięki jego aplikacji zmniejszymy ryzyko wystąpienia wysuszenia, pęknięć i ran mechanicznych ust. Balsam zmniejsza również podatność na występowanie opryszczek i zajadów. Zabezpiecza kąciki ust przed pękaniem. Zawiera w sobie filtr SPF 10, więc dodatkowo zabezpiecza usta przed promieniami lamp.

Bardzo lekka konsystencja balsamu ułatwia jego aplikację i wchłanianie się. Balsam nie jest lepki, czy ciężki, więc nie utrudnia pracy lekarzowi, a i Pacjent go nie czuje.

Zadzwoń teraz