Nowości protetyczne już w Uśmiech Zdrowia

protetyka

Nowości protetyczne już w Uśmiech Zdrowia

proteza PeracamZawsze gdy na rynku pojawi się coś nowego, coś wartego uwagi sięgamy po to. Tak też jest w przypadku nowości protetycznych, które dostępne są już w naszym gabinecie. Peracam i Trinia to najwyższej jakości materiały protetyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z krótkimi opisami naszych nowości.

proteza TriniaPeracam to wysokiej jakości bioceramiczna żywica kompozytowa stosowana do prac ostatecznych. Materiał ten, dzięki swojej odporności na ścieranie jest bardzo funkcjonalnym biomateriałem na podbudowy, jak i prac w pełnym kształcie. Bardzo dobrze sprawdza się również w sytuacjach , gdy praca wymaga korekt estetycznych i z łatwością łączy się z kompozytem licującym.

Trinia to opracowany przez firmę Bicon materiał hybrydowy do wykonania podbudowy pod licowanie kompozytem. Wyjątkowość tego produktu polega na module wytrzymałości na rozerwanie przy zachowaniu elastyczności i przepuszczalności świetlnej. Trinia jest więc materiałem odpowiednim do pełnego zakresu protetycznego:
proteza Peracam

  • łączniki indywidualne,
  • mosty i korony licowane kompozytem,
  • mosty adhezyjne,
  • korony teleskopowe,

a także przy pracach implantologicznych i tradycyjnych protezach szkieletowych. Można ją również z powodzeniem wykorzystywać do prac w technologii CAD/CAM.

Zadzwoń teraz