Nowe rozwiązania w technologii CAD/CAM – skaner TRIOS

Skaner CAD/CAM

Nowe rozwiązania w technologii CAD/CAM – skaner TRIOS

Skaner TRIOS to nowoczesne rozwiązanie w protetyce, a konkretniej w technologii CAD/CAM, które pozwala na błyskawiczne i bardzo dokładne pobranie cyfrowego wycisku uzębienia pacjenta.

skaner TRIOSPrzy użyciu skanera TRIOS proces pobrania wycisku od pacjenta trwa zdecydowanie krócej niż podczas dotychczasowych metod. Możemy pożegnać się z męczącą zarówno dla pacjenta jak i lekarza metodą nakładania mas wyciskowych. Wiąże się to z mniejszą ilością wizyt w gabinecie, które teraz zajmują zdecydowanie mniej czasu. Dodatkowym atutem skanerów do wycisków cyfrowych (CAD/CAM) jest to, że lekarz ma stały podgląd na to co pobiera. Wycisk jest znacznie dokładniejszy, a ryzyko źle wykonanego uzupełnienia znacznie się zmniejsza. Niepodważalną zaletą jest również natychmiastowe działanie – kolejka do projektowania znacznie się skraca, gdyż skan przesyłany jest do pracowni protetycznej online, tuż po jego pobraniu.

Dzięki pracy ze skanerem, uzupełnienia w technologii CAD/CAM (korony pełnoceramiczne) są dokładniejsze, mimo znacznie krótszego czasu, jaki zostaje poświęcony na pobieranie i przesyłanie wycisku do laboratorium. Gwarantuje zadowolenie pacjenta i tym samym satysfakcję lekarza.

Zadzwoń teraz