Zosia idzie do dentysty

Zosia idzie do dentysty

Dzieci często boją się tego, czego jeszcze nie znają. Czasami wizyty u lekarza, dentysty, a nawet pierwszego strzyżenia czy pierwszego dnia w przedszkolu. Seria książeczek – w tym właśnie pozycja „Zosia idzie do dentysty”, wydana przez Wydawnictwo Wilga, którą Państwu prezentujemy, powstała po to, aby pomóc maluchom pokonać te dziecięce lęki.

„Zosia idzie do dentysty” to historia małej dziewczynki, która boi się pierwszej wizyty w gabinecie stomatologicznym. Okazuje się, że przezwyciężyć strach pomaga jej … plakat z krokodylem. Nie będziemy jednak zdradzać szczegółów tej historii.

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego Uśmiech Zdrowia, gdzie w poczekalni na dzieciaki czekają egzemplarze książeczki „Zosia idzie do dentysty”.

Książeczka napisana prostym i przystępnym językiem, wzbogacona rysunkami znanej niemieckiej ilustratorki książeczek dla dzieci – Kyrima Trapp. Historia Zosi idealnie nadaje się do przeczytania w ciągu kilkunastu minut przed wejściem do gabinetu.

Zapraszamy również do przeczytania rozmowy na temat pierwszych wizyt w gabinecie stomatologicznym – „Wyganiamy robaczki”.

Zadzwoń teraz