Implanty stomatologiczne

Piękny i pełny uśmiech dzięki implantom stomatologicznym

Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii, która umożliwia osiągnięcie atrakcyjnego uśmiechu nawet w przypadku utraty jednego, kilku lub wszystkich zębów (tzw. całkowitego bezzębia).

Każdy ząb pełni przypisaną mu funkcję w jamie ustnej, dlatego nie powinno się lekceważyć ich braku. Utrata zębów może wpływać na zmiany w wyglądzie twarzy, zanikanie kości, na mięśnie i stawy, co z kolei prowadzi do bólów głowy, migren oraz innych schorzeń.

Współczesne techniki stosowane w stomatologii mogą przywrócić pacjentowi jakość życia poprzez wykonanie nowych zębów, które są mocne, trwałe, a także bardzo podobne do zębów naturalnych. Metodą uzupełniania braków zębowych jest bezpieczny i bezbolesny zabieg wszczepienia implantu. Wszczepienie implantu polecane jest osobom, które w wyniku chorób, urazów lub innych powodów utraciły ząb wraz z korzeniem.

Czym jest implant stomatologiczny?

Implant stomatologiczny to tytanowy element, który po umieszczeniu w kości zastępuje naturalny korzeń zęba. Następnie służy do uzupełnień protetycznych: koron zębowych, mostów uzupełniających ubytki kilku zębów oraz dla polepszenia komfortu użytkowania wyjmowanych protez zębowych.

Zalety implantów stomatologicznych:

  • Skuteczne i trwałe zastąpienie brakujących zębów
  • Idealny efekt estetyczny
  • Komfort natury fizycznej i psychicznej
  • Funkcjonują jak korzeń własnego zęba
  • Przy dbaniu o higienę jamy ustnej mogą służyć do końca życia
  • Nie istnieje potrzeba szlifowania sąsiednich zębów
  • Pozwalają na zachowanie naturalnej kości
  • Naturalny wygląd uzębienia

Atrakcyjne zęby o naturalnym wyglądzie sprawiają, że wyglądamy i czujemy się świetnie.

Zadbaj o pełny i zdrowy uśmiech!

W Gabinecie Stomatologicznym Uśmiech Zdrowia wykorzystujemy implanty IMPLACORE.

IMPLACORE to dynamicznie i stale rozwijający się dystrybutor materiałów i narzędzi wykorzystywanych w implantologii, periodontologii i zaawansowanej chirurgii stomatologicznej. Dzięki niepodważalnym zaletom swoich produktów (najwyższa jakość, wytrzymałość mechaniczna i innowacyjność), implanty IMPLACORE nie tylko podbiły rynek amerykański, ale odnalazły również zastosowanie w gabinetach stomatologicznych na całym świecie. Również w naszym gabinecie, dbając o najwyższą jakość produktu oraz komfort i zadowolenie Pacjenta, wszczepiamy implanty IMPLACORE, które są kompatybilne z innymi systemami impantologicznymi.

Odbudowa przy wykorzystaniu implantów IMPLACORE.

Rekonstrukcja braku pojedynczego zęba na implancie

Odbudowa większych braków uzębienia na implantach

Dolna proteza całkowita stabilizowana

 

rekonstrukcja bezzebia stalym mostem protetycznym opartym na implantach

proteza całkowiat stabilizowana za pomoca belki

Nasi lekarze

Oktawian Buczek

Oktawian Buczek

Lekarz stomatolog Oktawian Buczek zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. W praktyce stosuje aktualne techniki ortodontyczne. Korzysta m.in. z zamków ortodontycznych najnowszych generacji oraz mini-implantów ortodontycznych.

Czytaj więcej

Ehtesham Beheshty Kazerooni

Ehtesham Beheshty Kazerooni

Lekarz stomatolog Ehtesham Beheshty Kazerooni jest kierownikiem medycznym Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, protetyce oraz implantologii. Członek OSIS-EDI (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej – Europian Assosiation Of Dental Implantology). Czytaj więcej

Łukasz Dylewski

Łukasz Dylewski

Lekarz stomatolog Łukasz Dylewski, specjalista ortodonta. Asystent w Zakładzie Ortodoncji Instytutu Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS).
Czytaj więcej

Monika Budniak

Monika Budniak

Lekarz stomatolog Monika Budniak (Skoczylas) specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej (czyli leczeniu kanałowym), stomatologii zachowawczej i stomatologii estetycznej. Czytaj więcej

Nasz zespół

Katarzyna Rzepecka

Katarzyna Rzepecka

asystentka i higienistka stomatologiczna

Paulina Piątek

Paulina Piątek

asystentka stomatologiczna

Aktualności

PROMOCJA: Wybielanie zębów

PROMOCJA: Wybielanie zębów

Nie tylko wiosna to czas zmian. Również jesienią zadbajmy o to, żeby nasz uśmiech zmienił się w piękny i zdrowy. Zapraszamy do skorzystania z usługi wybielania zębów (wybielanie laserem, wybielanie lampą) w promocyjnej cenie.

Czytaj więcej

Wakacyjny Pakiet na Piękny Uśmiech

Wakacyjny Pakiet na Piękny Uśmiech

Z okazji lata zapraszamy do skorzystania z Wakacyjnego Pakietu na Piękny Uśmiech. Pakiet obejmuje trzy zabiegi z zakresu usług profilaktycznych: scaling, piaskowanie oraz fluoryzację.

Czytaj więcej

Zgrzytasz zębami? Przeczytaj!

Zgrzytasz zębami? Przeczytaj!

Co sprawia, że zgrzytamy zębami? W jaki sposób można leczyć bruksizm? Czy zgrzytanie zębami to wyłącznie problem stomatologiczny? O to między innymi zapytaliśmy Małgorzatę Dąbek-Skoczylas, lekarz stomatolog w Gabinecie Stomatologicznym Uśmiech Zdrowia w Warszawie.

Czytaj więcej

Tomografia komputerowa / Obraz trójwymiarowy 3d

Tomografia komputerowa / Obraz trójwymiarowy 3d

Jeżeli planujesz zabieg implantologiczny lub chirurgiczny niezbędne może być wykonanie tomografii komputerowej. Badanie to pokazuje bowiem wszystkie struktury anatomiczne, które mogą być niedokładnie odwzorowane na zdjęciu 2D. 

Czytaj więcej