Oktawian Buczek - Uśmiech Zdrowia

Nasz Zespół

Nasz zespół

  Zapisz się już teraz  LUB ZADZWOŃ:   

  Oktawian Buczek

  Lekarz Stomatolog, Ortodonta

  Lekarz stomatolog Oktawian Buczek zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. W praktyce stosuje aktualne techniki ortodontyczne. Korzysta m.in. z zamków ortodontycznych najnowszych generacji oraz mini-implantów ortodontycznych.

  Oktawian Buczek jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Doktorant w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Autor wielu prac naukowych, prezentowanych i wyróżnionych na międzynarodowych i ogólnopolskich kongresach, takich jak: 90th Congress of the European Orthodontic Society, 12 Kongres Stomatologów Polskich w Krakowie, Warsaw International Medical Congress for Young Scientists i XVIII Konferencja Naukowa Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.

  Oktawian Buczek nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę z dziedziny ortodoncji, uczestnicząc w licznych kongresach i sympozjach naukowych.

  Certyfikaty:

  Mini-implanty jako wzmocnienie zakotwienia
  Zgryzy otwarte – diagnostyka i leczenie
  Progressive Orthodontic Seminars – cykl 12 seminariów
  Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatu łuku prostego
  90. Kongres Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego
  Planowanie leczenia ortodontycznego
  Cefalometria, kurs praktyczny
  Łuki podniebienne i inne aparaty grubołukowe
  Stałe aparaty ortodontyczne – seminarium wprowadzające

  Lekarz stomatolog Oktawian Buczek przyjmuje w naszym Gabinecie Stomatologicznym Uśmiech Zdrowia przy Alei Wilanowskiej 105/1.

  Zadzwoń teraz