Oral B Genius. Szczotkuj zęby nie tylko przed lustrem, ale i … smartfonem.

Szczoteczka elektryczna Oral-B® Genius łączy w sobie najnowszą technologię wykrywania ruchu przez szczotkę oraz rozpoznawanie obrazu za pomocą kamery smartfona. Od dzisiaj szczotkujemy więc zęby nie tylko przed lustrem, ale i przed smartfonem.

Prawie 80 proc. osób przeznacza za mało czasu na szczotkowanie co najmniej jednego obszaru jamy ustnej. Jak temu zaradzić? Z pomocą przychodzi szczoteczka elektryczna Oral-B® Genius. A co w niej jest takiego wyjątkowego?

Najnowsze technologie w służbie… czystości naszych zębów
Najnowsze technologie wkroczyły również do świata szczoteczek elektrycznych. W Oral B Genius połączono możliwość wykrywania ruchu przez szczoteczkę oraz rozpoznawanie obrazu za pomocą kamery smartfona. Nasza szczoteczka w połączeniu z aplikacją rejestruje więc szczotkowane obszary. Tym samym mamy gwarancję, że żaden z obszarów szczotkowania nie zostanie pominięty. Dodatkowo, ułatwi to nam szczotkowanie zgodnie z zaleceniami dentysty.

Zalecany 2-minutowy czas szczotkowania
Szczoteczka wyposażona jest w profesjonalny timer, który kieruje naszym szczotkowaniem i to właśnie on pozwala uzyskać zalecany przez specjalistów 2-minutowy czas szczotkowania. Dzięki aplikacji Oral-B® osoby, które korzystają z elektrycznych szczoteczek, robią to średnio przez 2 minuty i 27 sekund.

Nie szczotkuj zbyt agresywnie!
Ci, którzy stosują tradycyjne szczoteczki niestety szczotkują zęby z nawet dwukrotnie wyższą siłą nacisku. Dzięki technologii potrójnej kontroli siły nacisku w szczoteczce Oral-B® dziąsła są chronione przed zbyt agresywnym szczotkowaniem. W jaki sposób? Poprzez komunikaty wizualne, które sygnalizują zbyt dużą siłę nacisku. Zmniejszają się wówczas prędkości głowicy i zatrzymuje pulsacja.

Technologia oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjna
Dzięki pionierskiej technologii oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjnej szczoteczka współpracuje z użytkownikiem, czyszcząc kolejno wszystkie zęby i docierając do często pomijanych obszarów.

 

szczoteczka-3

Aplikacja Oral-B 4.1

Technologia wykrywania położenia
W połączeniu z aplikacją Oral-B 4.1, technologia wykrywania położenia zastosowana w szczoteczce Oral-B Genius rejestruje położenie szczoteczki i pokazuje użytkownikowi, w jaki sposób powinien równomiernie szczotkować wszystkie obszary jamy ustnej.

Popraw nawyki czyszczenia
Funkcja Brushing Challenge umożliwia zdobywanie i rejestrowanie punktów przyznawanych w zależności od tego, jak dokładnie czyścimy wszystkie obszary jamy ustnej. Ma to oczywiscie na celu poprawę naszych nawyków czyszczenia. Zachęca także do dokładniejszego i dłuższego wykonywania tej czynności.

Przeanalizuj jak czyścisz zęby
Konto Oral-B umożliwia zapisywanie danych dotyczących szczotkowania i przesyłanie ich w ramach kompatybilnych aplikacji i usług. Możemy więc przeanalizować nasze szczotkowanie i wyciągnąć z tego wnioski na przyszłość.

Świeży oddech czy zdrowe dziąsła?
Chcesz mieć bielsze zęby w związku z nadchodzącym ślubem? A może chcesz utrzymywać lepszą higienę aparatu ortodontycznego? Ułatwią to spersonalizowane rozwiązania – Detal Care Journey – które zostały tak zaprojektowane, aby zaspokajać różne potrzeby i ułatwić osiągnięcie założonych celów. Można wybrać spośród następujących rozwiązań: świeży oddech (Fresh Breath), zdrowe dziąsła (Gum Health), zwalczanie płytki nazębnej (Plaque Fighter), wybielanie (Whitening).

Pokaż swojemu dentyście jak szczotkujesz zęby
Dzięki funkcji Professional Guidance każdy użytkownik szczoteczki może udostępniać swoje dane dotyczące czyszczenia specjaliście z dziedziny stomatologii. Oczywiście celem tego udostępnienia jest uzyskanie indywidualnych wskazówek (za pośrednictwem aplikacji). Stomatolog będzie mógł zaprogramować dodatkowy czas szczotkowania określonych obszarów i przedstawić zalecenia produktowe.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak zaprosić Państwa do czyszczenia zębów nie tylko przed lustrem, ale i przed smartfonem.

Szczoteczkę Oral B Genius można zakupić w Gabinecie Stomatologicznym Uśmiech Zdrowia.

szczoteczka-2

Umów się na wizytę


Please leave this field empty.

Nasi lekarze

Oktawian Buczek

Oktawian Buczek

Lekarz stomatolog Oktawian Buczek zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. W praktyce stosuje aktualne techniki ortodontyczne. Korzysta m.in. z zamków ortodontycznych najnowszych generacji oraz mini-implantów ortodontycznych.

Czytaj więcej

Katarzyna Kucharska

Katarzyna Kucharska

Lekarz stomatolog Katarzyna Kucharska specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej. Jej wiedzę i doświadczenie potwierdza szcześciomodułowe szkolenie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, zakończone dwustopniowym egzaminem.

Czytaj więcej

Ehtesham Beheshty Kazerooni

Ehtesham Beheshty Kazerooni

Lekarz stomatolog Ehtesham Beheshty Kazerooni jest kierownikiem medycznym Gabinetu Stomatologicznego Uśmiech Zdrowia. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, protetyce oraz implantologii. Członek OSIS-EDI (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej – Europian Assosiation Of Dental Implantology). Czytaj więcej

Łukasz Dylewski

Łukasz Dylewski

Lekarz stomatolog Łukasz Dylewski, specjalista ortodonta. Asystent w Zakładzie Ortodoncji Instytutu Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS).
Czytaj więcej

Monika Budniak

Monika Budniak

Lekarz stomatolog Monika Budniak (Skoczylas) specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej (czyli leczeniu kanałowym), stomatologii zachowawczej i stomatologii estetycznej. Czytaj więcej

Agnieszka Adamska

Agnieszka Adamska

Lekarz stomatolog Agnieszka Adamska specjalizuje się w stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, implantologii. Autorka badań i prac naukowych na temat zabiegów stomatologicznych przeprowadzanych u osób chorujących na cukrzycę. Z pełnym zaangażowaniem opiekuje się pacjentami cierpiącymi na dentofobię. Czytaj więcej

Nasz zespół

Dorota Czekala

Dorota Czekala

asystentka stomatologiczna

Sylwia Żochowska

Sylwia Żochowska

asystentka i higienistka stomatologiczna

Katarzyna Kaczmarczyk

Katarzyna Kaczmarczyk

asystentka stomatologiczna

Katarzyna Rzepecka

Katarzyna Rzepecka

asystentka i higienistka stomatologiczna

Paulina Piątek

Paulina Piątek

asystentka stomatologiczna

Aktualności

Świąteczny Pakiet na Piękny Uśmiech

Świąteczny Pakiet na Piękny Uśmiech

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do skorzystania ze Świątecznego Pakietu na Piękny Uśmiech. Pakiet obejmuje trzy zabiegi z zakresu usług profilaktycznych: scaling, piaskowanie oraz fluoryzację.

Świąteczny Pakiet na Piękny Uśmiech (scaling, piaskowanie, fluoryzacja) – 250 zł (stała cena – 280-300 zł).  Czytaj więcej

Jakie mogą być przyczyny przebarwienia zębów?

Jakie mogą być przyczyny przebarwienia zębów?

Piękny uśmiech to nasza wizytówka. Białe i zdrowe zęby dodają nam pewności siebie i sprawiają, że częściej się uśmiechamy. To dzięki ładnemu i zdrowemu uśmiechowi przyciągamy do siebie ludzi i sprawiamy wrażenie bardziej otwartych, wesołych i pewnych siebie. Co jednak zrobić, kiedy nasze zęby mają przebarwienia? Jakie mogą być przyczyny tych przebarwień?

Czytaj więcej

Dlaczego trzeba szczotkować język?

Dlaczego trzeba szczotkować język?

Większość z nas higienę jamy ustnej utożsamia wyłącznie z systematycznym szczotkowaniem zębów. Co więcej, większość z nas jest przekonana, że mycie zębów jest zabiegiem w zupełności wystarczającym do usunięcia z jamy ustnej wszystkich bakterii. Czy tak jest rzeczywiście?

Czytaj więcej

Tomograf Hyperion X9 w Gabinecie stomatologicznym Uśmiech Zdrowia.

Tomograf Hyperion X9 w Gabinecie stomatologicznym Uśmiech Zdrowia.

Wiedza i doświadczenie naszych lekarzy stomatologów to podstawa. W leczeniu pomaga nam jednak również najwyższej jakości specjalistyczny sprzęt, w tym m.in. tomograf 3D z funkcją pantomografu i cefalostatem.

Czytaj więcej